YÜZDE YÜZ ORGANIK DOGAL ÜRÜNLER SANAYI VE
TICARET LIMITED SIRKETI

Hakkımızda

Doğanın içinden, yüzde yüz organik ve sağlığa yararlı besinler prensibiyle çıktığımız bu yolda hedefimiz, yüzden fazla organik üründen oluşan ürün yelpazemizi, ulaşabildiğimiz bütün kıymetli müşterilerimizle yuzdeyuzorganik.com.tr adresinde bir araya getirerek, insanların yaşam kalitelerini artırmaktır. 

Yüzde Yüz Organik markası bakliyatlar, bal grubu, ballı bitkisel macunlar, bitki suyu, bitkisel çaylar, bitkisel yağlar, çikolata-draje, gıda takviyeleri, kahve çeşitleri, kapsüller,   kişisel bakım ürünleri, organik ürünler, pekmez grubu, şarküteri, vitaller, yaş-kuruyemiş, zeytinyağı kategorilerinden oluşan sağlıklı ve doğanın içinden gelen ürünleri sizlere ulaşırır.

Yüksek besin değerine sahip ürünleri sizlerle buluşturan Yüzde Yüz Organik, etkileşimde bulunduğu hedef kitlenin daha sağlıklı bir yaşam sürmesini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, en sağlıklı ve en doğal ürünleri sizlerle buluşturabilmek adına göz önünde bulundurduğumuz prensiplere uyan markaların ürünlerini detaylı araştırmalar sonucu seçmektedir.

Tüketicileri en hızlı, en kolay bir şekilde katma değerli organik ürünlere ulaştıran internet sayesinde Yüzde Yüz Organik, tüketicilerinin daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri adına faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin Her Yerindeyiz

Sağlığı ve şifayı sofralarınıza sunabilmek için Türkiye’nin her yerine oluşturduğumuz lojistik ağımız ile nerede olursanız olun organik ürünler sizinle birlikte! %100 organik ürünlerden oluşan ürün listelerimize göz atın. 400’den fazla üründen oluşan ürün gamımızla ihtiyacınız olan tüm ürünler yuzdeyuzorganik.com.tr’de!

%100 Sertifikalı Organik Ürünler

Güvenilir organik ürünlerin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. %100 sertifikaya sahip organik ürünleri bulabileceğiniz yuzdeyuzorganik.com.tr’de güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İster bal çeşitleri, ister vitamin çeşitleri… Yüzde Yüz Organik markası size ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sunar.

Instagram has returned invalid data.